Je tu takmer polovica mája a pred nami moje milované Hořice! Tu to mám neskutočne rád a už sa teším, ako si zopakujem minuloročné účinkovanie na tejto trati. Zatiaľ som zapísaný aj na štart v triede SP 125, tak dúfam, že sa to uskutoční.
Po menšej havárii v prvých, sobotňajších pretekoch počas Jarní ceny Brna, je motorka už takmer OK. Takže by už nič nemalo stáť v ceste môjmu vystúpeniu  v týchto pretekoch.

Ako minulý rok, štartovka v triede 600ccm je poriadne „nadupaná“. Tridsať šesť pretekárov v plnej zbroji. Okrem mňa a Davida Hanzalíka, ako slovenských zástupcov, je na štartovej listine veľa pretekárov nielen z Čiech, ale aj Nemecka a Rakúska.

300ZGH startovka 600ccm

 

Podľa všetkého vyhraje Mára Červený, ale ani ja nedám svoju kožu zadarmo 🙂

V triede SP 125 je tak isto poriadna konkurencia. Prakticky šesťdesiatka jazdcov pripravených sa pobiť o každé jedno miesto v cieli.

300ZGH startovka 125ccm

Dúfam, že si jazdu na maloobjemovej motorke užijem aspoň tak, ako minulý rok. Veď ako som viackrát povedal, je to perfektný zážitok vidieť do tváre divákom počas jazdy 🙂

Tak mi držte palce a sledujte tieto stránky, prípadne twitter a facebook, kde budem dávať aktuálne informácie. Ďakujem za priazeň!