Sponzori a partneri RT53

Horicke-trubicky-small.jpg, 4 kB

macoracing.png, 4 kB

kodaj.gif, 18 kB

František Slezák -KOMINÁR

VJ Tech

.
.

Instagram
.
.

Racing Team 53

Manx GP 2017: „Prvé dve repliky pre Slovensko“

Prvé dva ostré preteky na legendárnom okruhu Mountain Course na ostrove Man sú za mnou. Jedny v triede Newcomer a druhé v Junior Manx GP. Oba boli z môjho pohľadu úspešné, veziem domov prvé dve repliky hlavnej trofeje – Merkura.

Pokračuj v čítaní

Manx GP 2017: „Kým som tu, snažím sa užiť si to naplno“

Miroslav Sloboda čoraz lepšie spoznáva najnáročnejší okruh sveta, o čom svedčia stále sa lepšiace časy, ktoré na Mountain Course dosahuje. Svoju túžby zrýchliť o minútu oproti pôvodným časom už s ľahkosťou prekonal a po nedeľnom oddychovom dni ho v pondelok čakajú preteky kategórie Newcomers, na ktoré o dva dni nadviažu aj preteky Junior Manx GP.

Pokračuj v čítaní

Manx GP 2017: “S každým tréningom rýchlejší”

Miroslav „Laki“ Sloboda, prvý slovenský pretekár na okruhu Mountain Course na najnáročnejšom okruhu sveta na ostrove Man, má za sebou v rámci podujatia Manx Grand Prix ďalšie dva tréningy.

Pokračuj v čítaní

Manx GP: príjazd a prvé tréningy

Opäť preberám článok od priateľa Richarda Karnoka z Moto-Cup.sk:

Na ostrove Man po prvýkrát v histórii vlaje slovenská zástava. Miroslav „Laki“ Sloboda sa totiž ako prvý slovenský pretekár zúčastňuje pretekov Manx Grand Prix na legendárnom Mountain Course na ostrove Man.

Pokračuj v čítaní

Som prvý Slovák na Manx Grand Prix

Tento článok je od môjho priateľa Richarda Karnoka a bol uverejnený 8. augusta 2017 na webe Moto-Cup.sk. Prinášam vám ho v plnom znení:

Pretekár Miroslav Sloboda, v slovenských a českých motocyklistických kruhoch známejší pod prezývkou „Laki“, zažíva ďalší významný míľnik vo svojej desaťročnej kariére. V polovici augusta sa ako prvý Slovák predstaví  na jednom z najprestížnejších podujatí na prírodných okruhoch, Manx Grand Prix.

Pokračuj v čítaní

Začal som si plniť svoj veľký sen – MGP Newscomers 2017

Koncom minulého roku som všetkých svojich fanúšikov informoval, že si chcem splniť svoj veľký sen – účasť na pretekoch na ostrove Man – Manx GP. S radosťou môžem povedať, že sa sen pomaličky napĺňa. Urobil som ďalší veľký krok.
Pokračuj v čítaní

Opäť je tu Jarní cena Brna :)

Opäť štart roadracingovej sezóny a opäť na “neprírodnom”, resp. takmer prírodnom okruhu v Brne :)

Sezónu štartujem v svojej “srdcovke”, triede do 600ccm, so štartovým číslom 453 !
Pokračuj v čítaní

MANX Grand Prix: Chcem to skúsiť

Po ďalekej Imatre, ma akosi chytilo cestovanie a plnenie si snov. Ďalším cieľom je preto charzimatická a kultová Manx GP.

Pokračuj v čítaní

Fotogaléria

miroslav-sloboda-2011-11 alpe-adria-brno-2012-62 Dymokury 2014 08.jpg

Fotogaléria 2

ms_26 img_5463 LakiKopcany2015002.jpg