Sponzori a partneri RT53

Horicke-trubicky-small.jpg, 4 kB

macoracing.png, 4 kB

kodaj.gif, 18 kB

František Slezák -KOMINÁR

VJ Tech

.
.

Instagram
.
.

Racing Team 53

Havířovský zlatý kahanec – aj ja som získal zlato!

Z Těrlického okruhu som si po tomto víkende priniesol svoje ZLATO! Aj keď sa mi v obľúbenej triede šesťstoviek veľmi nedarilo, vynahradil som si to pri záverečných pretekoch Grand Finálektoré som vyhral :)  v svojej triede. Pokračuj v čítaní

Radvanice 2016 – nie je na čo spomínať

Tretie miesto v mojej obľúbenej triede do 600ccm veľmi potešilo, ale vzhľadom k nešťastným udalostiam tohto víkendu, nie je skutočne čo oslavovať. Prišli sme o skvelého pretekára v týchto pretekoch. R.I.P. Olin Hanák
Pokračuj v čítaní

Radvanice 2016 – Okruh Františka Bartoše

Už zajtra, to je v sobotu 9.7. štartuje ďalší roadracingový víkend, tentoraz na severe Moravy, v Ostrave – Radvaniciach. Samozrejme, som už na mieste s obomi svojimi strojmi.
Pokračuj v čítaní

Kopčany 2016: mať tak trochu viac šťastia..

Týždeň po Cene mesta Jičína sme vyrazili s tímom znovu. Kopčany, obec neďaleko Slovensko Českých hraníc nás už čakala. Opäť v oboch triedach, 600ccm a 125SP. Škoda len, že výsledkovo to až tak dobre nevyšlo, aj keď štvrté miesto v šestkách je tiež super :)
Pokračuj v čítaní

Jičín s perfektným výsledkom, pekný základ pre Kopčany

Najrýchlejšie kolo v šestkách a celkové druhé miesto v tejto triede v pretekoch, k tomu 12.miesto v triede 125SP. Pekný základ pre tohto víkendové preteky v Kopčanoch. Jediné roadracingové preteky na Slovensku! Čakám vás priatelia :)
Pokračuj v čítaní

Cena mesta Jičína – idem tam!

Priatelia, podporovatelia, sponzori a fanynky… Cena mesta Jičína sa ide už tento víkend, 11. až 12. júna a ja Vám s radosťou oznamujem, že IDEM a že som pripravený :)
Pokračuj v čítaní

300 ZGH Hořice: TOP10 v pretekoch a TOP5 v kvalde

Májové Hořice sú proste nádherné. Na ne som sa mimoriadne tešil. A tento rok tam nevyšlo len počasie, ale aj moje jazdy! V 600ccm som sa v kvalifikáciách pohyboval v TOP5 a v pretekoch z toho bolo pekné 8.miesto. K tomu som sa pekne zabavil aj v malorážkach – triede 125SP, kde som síce do pretekov nenastúpil, ale v kvalde z toho bolo 2x TOP10 v A skupine :)
Pokračuj v čítaní

Alpe Adria, IMRC, Slovakiaring 2016: len tak na skok, potrénovať

Pôvodne to mal byť len malý piatkový tréning s priateľmi na Slovakiaringu. Lenže sa tam primiešal Alpe Adria šampionát s IMRC a ani neviem ako, v nedeľu večer som si odvážal dva poháre za prvé miesta v triede IMRC 600 :) Pokračuj v čítaní

Fotogaléria

any Laki foto 7.jpg Laki Terlicko 2015 16.jpg Laki Terlicko 2015 17.jpg

Fotogaléria 2

alpe-adria-slovakiaring-2012-20 LakiKopcany2015025.jpg Terlicko 2014 14.jpg