Sponzori a partneri RT53

Horicke-trubicky-small.jpg, 4 kB

macoracing.png, 4 kB

kodaj.gif, 18 kB

František Slezák -KOMINÁR

VJ Tech

.
.

Instagram
.
.

Fotogaléria

Manx GP 2017: „Prvé dve repliky pre Slovensko“

Prvé dva ostré preteky na legendárnom okruhu Mountain Course na ostrove Man sú za mnou. Jedny v triede Newcomer a druhé v Junior Manx GP. Oba boli z môjho pohľadu úspešné, veziem domov prvé dve repliky hlavnej trofeje – Merkura.

Pokračuj v čítaní

Manx GP: príjazd a prvé tréningy

Opäť preberám článok od priateľa Richarda Karnoka z Moto-Cup.sk:

Na ostrove Man po prvýkrát v histórii vlaje slovenská zástava. Miroslav „Laki“ Sloboda sa totiž ako prvý slovenský pretekár zúčastňuje pretekov Manx Grand Prix na legendárnom Mountain Course na ostrove Man.

Pokračuj v čítaní

IRRC Imatra 2016: Sny sa majú plniť, nielen cez Vianoce

Splnil som si sen. Krásny sen. Krajina tisícich jazier, privítala po tridsiatich rokoch znovu motocyklových pretekárov. A ja som bol pri tom! :)
Pokračuj v čítaní

Česká TT 2016 – Hořice: Prišiel som, videl som, jazdil som…

Môj sen sa stal skutočnosťou a ja som opäť po roku mohol na divokú kartu štartovať v pretekoch, ktoré sa idú v rámci šampionátu IRRC. Hořice mám veľmi rád, páči sa mi trať, neskutočné povzbudzovanie a záujem divákov a fanúšikov, atmosféra je tam proste famózna. Takže z dvoch pretekov, 2x miesto v TOP15.
Pokračuj v čítaní

Kopčany 2016: mať tak trochu viac šťastia..

Týždeň po Cene mesta Jičína sme vyrazili s tímom znovu. Kopčany, obec neďaleko Slovensko Českých hraníc nás už čakala. Opäť v oboch triedach, 600ccm a 125SP. Škoda len, že výsledkovo to až tak dobre nevyšlo, aj keď štvrté miesto v šestkách je tiež super :)
Pokračuj v čítaní

300 ZGH Hořice: TOP10 v pretekoch a TOP5 v kvalde

Májové Hořice sú proste nádherné. Na ne som sa mimoriadne tešil. A tento rok tam nevyšlo len počasie, ale aj moje jazdy! V 600ccm som sa v kvalifikáciách pohyboval v TOP5 a v pretekoch z toho bolo pekné 8.miesto. K tomu som sa pekne zabavil aj v malorážkach – triede 125SP, kde som síce do pretekov nenastúpil, ale v kvalde z toho bolo 2x TOP10 v A skupine :)
Pokračuj v čítaní

Alpe Adria, IMRC, Slovakiaring 2016: len tak na skok, potrénovať

Pôvodne to mal byť len malý piatkový tréning s priateľmi na Slovakiaringu. Lenže sa tam primiešal Alpe Adria šampionát s IMRC a ani neviem ako, v nedeľu večer som si odvážal dva poháre za prvé miesta v triede IMRC 600 :) Pokračuj v čítaní

Jarní cena Brna 2016 – fotogaléria

O priebehu Jarní ceny Brna sme vás na našich stránkach priebežne informovali. Aj o piatkových tréningoch a tiež aj o priebehu pretekového víkendu. Ako malú pripomienku štartu tohtoročnej roadracingovej  sezóny prinášame ešte niekoľko fotografií z Brnenského automotodrómu. Pokračuj v čítaní

Fotogaléria

miroslav-sloboda-2011-14 300ZGH 2015 122.jpg Laki Terlicko 2015 33.jpg

Fotogaléria 2

ms07_7 img_5494 LakiKopcany2015020.jpg